Портал входу в системуСайт входу builder

 Що таке SiteMentrix?

Ваш сайт онлайн

за 15 хвилин

SiteMentrix CMS являється онлайн конструктором сайтів та професійною системою управління контентом (CMS) протягом більше як 10 років. Вона включає в себе безліч стандартних функцій. Вам надається така можливіть, створити свій сайт всього за 15 хвилин за допомогою SiteMentrix. Потім ви можете налаштувати свій сайт відповідно до налаштувань вашого браузера. SiteMentrix це найпростіший спосіб отримати ваш сайт сучасним!

Як створити  веб-сайт?

Дізнайся більше з  Домашньої сторінки про те як можна створити сайт онлайн за допомогою SiteMentrix конструктора лише за 19 Євро в рік, включаючи реєстрацію домена.

Як створити Інтернет магазин?

Дізнайся більше з нашої сторінки Інтернет магазин про те як розширити свій SiteMentrix сайт з інтернет магазином, в тому числі PayPal кошик, за € 25 на рік.

Клієнтський Веб-дизайн

Дізнайся більше на сторінці веб дизан про те як створити сайт з клієнтським дизайном або з клієнтським дизайном банера.

 

Створи свій власний веб-сайт

Ви зможете встановити зовнішній вигляд вашого сайту самостійно з Builder. Вибирайте з більш ніж 100.000 комбінацій дизайну. Ви можете внести зміни на свій сайт, коли ви того забажаєте, зберігаючи при цьому існуючі сторінки. 

Використовуйте свій власний логотип і банер

Додати логотип і банер. Вони автоматично розміщуються на всіх сторінках.

Використання власного доменного імені

Викорисовуйте стільки доменів скільки ви того хочете! Крім того, реєстрація доменів за конкурентоспроможними цінами.

Легке налаштування сторінок

Ніяких технічних навичок. Вам також не потрібно знати HTML кодування або програмування. Немає установки програмного забезпечення. Ви можете використовувати сторінки вашого сайту з будь-якого браузера. Він працює як онлайн текстовий процесор. Просто наведіть та натисніть кнопку!

100% реклами безкоштовно

Гарантовано вільний від будь-якої реклами, як ваш сайт так і електронна пошта.

Редактор меню

Налаштуйте меню на свій смак.

Необмежена кількість сторінок

Створити стільки сторінок, скільки вам подобається. Ви не обмежені у використанні SiteMentrix

Форми

Нехай ваші гості заповнять форму. Відповіді отримаєте потім по електронній пошті. Максимальне створення форм. Ви не обмежені у використанні SiteMentrix

Галерея

Показати фотографії у вигляді слайд-шоу.

Веб-опитування

Зробіть дослідження ринку самостійно, відкривши опитування для відвідувачів. Запитайте ваших відвідувачів думки по якомусь питанню, організації, продукції або про послуги.

Книга Адрес в Інтернеті

Створити книгу інтернет-адрес ваших друзів, членів або колег. Пароль безпеки.

Гостьова книга

Відвідувачі можуть писати повідомлення на загал на вашому сайті.

Готовий для Google

Слідкуйте за статистикою відвідувань вашого сайту за допомогою Google Web Master Тулз (безкоштовно) та Google Analytics (безкоштовно).

Заробляй гроші з Google AdSense

Нехай Google покаже оголошення на вашому сайті та пділиться прибутками з допомогою Google AdSense (безкоштовно).

Конкурентоспроможні ціни

19 на рік (все включено). немає автоматичного оновлення!

Робите веб-дизайн? Побудова веб-сайт в Інтернеті? Спробуйте прямо зараз!

  

Відгуки на SiteMentrix

SiteMentrix це онлайн конструктор сайтів та система управління контентом. Загальний рейтинг 5/5 на основі 500 відгуків.

"Дуже проста у використанні!"Я був вражений, як легко створити веб дизайн в онлайн конструкторі. Кінцевий результат виглядає прекрасно. Оновлювати сторінки сайту на стільки просто, як редагувати документ. Завантажити мій логотип також було нескладно.

"Мій інтернет-магазин зробив свої перші продажі!"Я купила SiteMentrix інтернет-магазин. Мої продукти були на сайті в той же день. Клієнти можуть легко оплатити товар через PayPal. Настійно рекомендую.

"Дуже гарна пропозиція!"Продивився багато пропозицій, але ніхто не підійшов по функциональності і простоті у використанні, у SiteMentrix була найкраща пропозиція! Мені не довелося купувати дорогі варіанти, тому що це один повний набір.

 
Ваш сайт онлайн за 4 простих кроки!

 

 

  

Купити домен на SiteMentrix:  .asia - €12.35  .at - €12.84  .be - €6.92  .biz - €12.65  .cc - €11.01  .ch - €10.49  .co - €22.16  .com - €9.85  .com.co - €11.65  .com.ua - €46.50  .co.uk - €7.61  .de - €8.55  .dk - €8.10  .es - €7.49  .eu - €7.36  .fr - €8.48  .in - €8.18  .info - €12.18  .it - €8.26  .li - €10.49  .me - €9.69  .me.uk - €7.61  .mobi - €11.67  .name - €8.95  .net - €12.49  .net.co - €11.65  .nl - €7.50  .nu - €14.83  .org - €12.58  .org.uk - €7.61  .pm - €8.85  .pro - €13.12  .re - €8.85  .ru - €5.86  .tel - €12.47  .tf - €8.85  .tv - €26.70  .us - €8.56  .wf - €8.88  .ws - €24.64  .yt - €8.88