Портал входу в системуСайт входу builder

 Дизайн сайту під ключ онлайн!

Банер
НА ЗАМОВЛЕННЯ

Всього за 75 професійна студія дизайну спеціально на ваше замовлення зробить дизайн банера для  SiteMentrix сайту.

Веб-дизайН
НА
ЗАМОВЛЕННЯ

 

 

За 249 наша професійна студія дизайну зробить  веб-дизайн для вашого SiteMentrix сайту. 

Сайт
"під ключ" 
онлайн

Всього за 499 ми зробимо готовий  SiteMentrix веб-сайт "під ключ" онлайн, в тому числі: веб-дизайн, спеціально зроблений дизайн банерів, оформлення контенту сторінок, SEO та багато іншого.

Як це працює?

  1. Купіть сайт SiteMentrix  19 / рік
  2. Оновіть SiteMentrix сайт використовуючи послугу Service Setup SiteMentrix нижче.
  3. Заповніть та відправте форму дизайну та завантажте на портал- документи.
  4. Ми створимо унікальний веб-дизайн ручної роботи.
  5. Надайте нам контент і ми створимо макет на 10 веб-сторінок, включаючи фотоальбом, гостьову книгу, книгу контактів або FAQ (варіант 3).
  6. Ми встановимо метатеги, налаштуємо SEO та ваш безкоштовний Negeso-SEO моніторинг (варіант 3).
  7. Ми налаштуємо Google Analytics і Google Webmaster Tools (варіант 3).

 

 Банер на замовлення:

Надайте професійного вигляду вашому сайту за допомогою банерів. Банер буде розміщуватися у верхній частині SiteMentrix сайту і це буде привертати увагу відвідувачів. 
Базуючись на ваш брифінг, наша дизайн студія спеціально створить дизайн банерів. Ми можемо включити ваш логотип на банері та розмістити фото. Ми також можемо створювати твори мистецтва та використовувати графіку. 
Отримай спеціально створений банер за 75! 

 

Веб-дизайн на замовлення

Спеціальні сторінки

Цей модуль дозволяє вам створювати та керувати приховані сторінки в меню. Зроби свій сайт унікальним,за допомогою дизайну.

Media Catalog

Модуль Media Catalog пропонує можливосьі керувати медіа-файлами, такими як документи, зображення, аудіо та відео. 

сумісний з Google

Ваш SiteMentrix веб-сайт повністю сумісний з Пошуком, Merchant, Webmaster Tools, Google Analytics, +1, AdWords, AdSense і YouTube.

Фотокнига 

З модулем Фотокнига можна створювати і керувати онлайн-фотоальбомами. Ваші фотографії представлені у вигляді «ескізів» або «слайд-шоу".

Форми

З веб-формою ваші відвідувачі можуть отримати інформацію та/або зв'язатися з вашою організацією. Ви визначаєте поля з даними і які дані є обов'язковими.

Веб-дизайн користувача

Базуючись на вхідну форму веб-дизайну споживача ми будемо здійснювати веб-дизайн ручної роботи.

Властивості сторінки

 Властивості сторінки модуль, який управляє настройками веб-сторінки, такі як мета-теги.

FAQ модуль

З модулем FAQ ви можете керувати вашим розділом поширених питань. Ви зможете публікувати свої власні питання і відповіді.

Телефонна книга

Модуль Телефонна книга дозволяє зв'язатися з друзями, родиною та колегами.

Редактор меню

Модуль  редактор меню може вносити зміни в меню вашого сайту.

Безпека

Ви можете надати користувачам доступ до адміністративної частини вашого веб-сайту. Модуль безпеки також дозволяє обмежити доступ відвідувачів до веб-сторінок.

#

Готовий веб-дизайн та веб-сайт "під ключ" онлайн

GWMT, GA & ADWORDS

Ми будемо налаштувати обліковий запис Google для вас і установлювати Google Webmaster Tools, Google Analytics і Google Adwords.

SERP моніторинг

Ми створимо акаунт на www.negeso-seo.com, так щоб ви змогли контролювати SERP/SEO ключові слова.

Створити та розташувати 10сторінок

Ми створимо меню, до 10 сторінок, вставимо Twitter, приєднаємо Facebook акаунт, налаштуємо обліковий запис Google, Google Analytics/GWMT, SEO, Налаштування сайту і зробимо контактну форму. У вас буде готовий до використання сайт "під ключ" онлайн

Оновити зараз SiteMentrix веб-сайт, натисніть на кнопку "Створити сайт"

 

Відгуки на SiteMentrix

SiteMentrix це онлайн конструктор сайтів та система управління контентом. Загальний рейтинг 5/5 на основі 500 відгуків.

"Дуже проста у використанні!"Я був вражений, як легко створити веб дизайн в онлайн конструкторі. Кінцевий результат виглядає прекрасно. Оновлювати сторінки сайту на стільки просто, як редагувати документ. Завантажити мій логотип також було нескладно.

"Мій інтернет-магазин зробив свої перші продажі!"Я купила SiteMentrix інтернет-магазин. Мої продукти були на сайті в той же день. Клієнти можуть легко оплатити товар через PayPal. Настійно рекомендую.

"Дуже гарна пропозиція!"Продивився багато пропозицій, але ніхто не підійшов по функциональності і простоті у використанні, у SiteMentrix була найкраща пропозиція! Мені не довелося купувати дорогі варіанти, тому що це один повний набір.

 
Ваш сайт онлайн за 4 простих кроки!

 

 

  

Купити домен на SiteMentrix:  .asia - €12.35  .at - €12.84  .be - €6.92  .biz - €12.65  .cc - €11.01  .ch - €10.49  .co - €22.16  .com - €9.85  .com.co - €11.65  .com.ua - €46.50  .co.uk - €7.61  .de - €8.55  .dk - €8.10  .es - €7.49  .eu - €7.36  .fr - €8.48  .in - €8.18  .info - €12.18  .it - €8.26  .li - €10.49  .me - €9.69  .me.uk - €7.61  .mobi - €11.67  .name - €8.95  .net - €12.49  .net.co - €11.65  .nl - €7.50  .nu - €14.83  .org - €12.58  .org.uk - €7.61  .pm - €8.85  .pro - €13.12  .re - €8.85  .ru - €5.86  .tel - €12.47  .tf - €8.85  .tv - €26.70  .us - €8.56  .wf - €8.88  .ws - €24.64  .yt - €8.88