Портал входу в системуСайт входу builder

 Створити або редагувати посилання

SiteMentrix CMS дозволяє вам легко створювати посилання без необхідності вводити HTML-теги. За допомогою SiteMentrix ви можете створювати посилання на сторінки чи файли на вашому сайті, або в іншомe місці в інтернеті. Ви також можете вказати посилання на адресу електронної пошти. Коли ваші відвідувачі натискають на це, його/її програма електронної пошти буде відкривати і направляти адреси електронної пошти, які заповнені Ви можете використати посилання текст або зображення у вигляді посилання.

 

 

 

Посилання на сторінку

Ви можете створити посилання на сторінці в вас SiteMentrix сайт і зв'язати його на іншу сторінку на вашому сайті, або на зовнішньому веб-сайті. Очевидно, що ви не обмежені в кількості створення посилань. Не потрібно ніяких технічних знань, так як редактор SiteMentrix є дуже простим у використанні.

 

Посилання на сторінку в своєму веб-сайті

Створення посилання на вашому сайті від однієї сторінки до іншої дуже простий: у вікні вибору знайдіть потрібну сторінку, вам не потрібно буде шукати веб-адресу.

 

 

Посилання на сторінку з іншого сайту

Онлайн редактор системи управління контентом SiteMentrix дозволяє легко додавати посилання на будь-який веб-сайт, потрібно просто мати тільки веб-адресу URL.

 

Посилання на файл

Ви також можете завантажити файл у форматі. Zip файл і посилання на цей файл на своєму сайті. Коли відвідувач натискає на посилання, він або вона може завантажити файл. Можливе також посилання на файл на інший сайт, якщо у Вас є URL-адреси файла

 

Зображення, що використовується як посилання

Замість того, щоб використовувати текст , ви можете використовувати зображення  як посилання.

 

Посилання по електронній пошті

Ви можете зробити по електронній пошті посилання в SiteMentrix, наприклад, MAILTO: noreply@sitementrix.com. Коли відвідувач натискає на посилання в електронній пошті, його або її програма електронної пошти буде відкриватись і пересилати адреси електронної пошти, які заповнені.

 

HTML-теги <a>

HTML код для посилання: <a> але з SiteMentrix вам не доведеться турбуватися про це.

  

Зробіть веб-дизайн самостійно? Створіть веб-сайт онлайн? Спробуйте прямо зараз!

 

Відгуки на SiteMentrix

SiteMentrix це онлайн конструктор сайтів та система управління контентом. Загальний рейтинг 5/5 на основі 500 відгуків.

"Дуже проста у використанні!"Я був вражений, як легко створити веб дизайн в онлайн конструкторі. Кінцевий результат виглядає прекрасно. Оновлювати сторінки сайту на стільки просто, як редагувати документ. Завантажити мій логотип також було нескладно.

"Мій інтернет-магазин зробив свої перші продажі!"Я купила SiteMentrix інтернет-магазин. Мої продукти були на сайті в той же день. Клієнти можуть легко оплатити товар через PayPal. Настійно рекомендую.

"Дуже гарна пропозиція!"Продивився багато пропозицій, але ніхто не підійшов по функциональності і простоті у використанні, у SiteMentrix була найкраща пропозиція! Мені не довелося купувати дорогі варіанти, тому що це один повний набір.

 
Ваш сайт онлайн за 4 простих кроки!

 

 

  

 

Купити домен на SiteMentrix:  .asia - €12.35  .at - €12.84  .be - €6.92  .biz - €12.65  .cc - €11.01  .ch - €10.49  .co - €22.16  .com - €9.85  .com.co - €11.65  .com.ua - €46.50  .co.uk - €7.61  .de - €8.55  .dk - €8.10  .es - €7.49  .eu - €7.36  .fr - €8.48  .in - €8.18  .info - €12.18  .it - €8.26  .li - €10.49  .me - €9.69  .me.uk - €7.61  .mobi - €11.67  .name - €8.95  .net - €12.49  .net.co - €11.65  .nl - €7.50  .nu - €14.83  .org - €12.58  .org.uk - €7.61  .pm - €8.85  .pro - €13.12  .re - €8.85  .ru - €5.86  .tel - €12.47  .tf - €8.85  .tv - €26.70  .us - €8.56  .wf - €8.88  .ws - €24.64  .yt - €8.88